Menu
Tel:+98 21 88218465
Email : info[at]radsa.ir

Email : info[at]radsa.ir      Tel:+98 25 37731517

وبلاگ

Objectives & Key Results

Objectives & Key Results

بایدها و نبایدهای OKR به زبان آدمیزاد

OKR را می توان یکی از باسابقه ترین روش های هدف گذاری بلندمدت دانست. نام این سیستم همیشه در کنار شرکت های بزرگ و غول های استارتاپی از جمله Google،‌ Microsoft، Linked-In، Twitter و بسیاری دیگر آورده می شود که تقریبا به صورت همیشگی در حال رشد و پیشرفت هستند و به جرات می توان گفت یکی از دلایل پیشرفت آن ها OKR بوده است.

ﺳﻪشنبه, 10 اردیبهشت,1398
تفاوت های پایگاه داده (Data Base) و انبار داده (Data Warehouse)

تفاوت های پایگاه داده (Data Base) و انبار داده (Data Warehouse)

ذخیره سازی و مدیریت اطلاعات در جوامع امروز، از اهمیت بالایی برخوردار است و این امر سبب شده تا فناوری های متنوع و بسیاری برای پیاده سازی آن ایجاد شود که هریک دارای ویژگی ها و مزایای خاص خود هستند. دو مبحث مهم در این زمینه، پایگاه داده و انبار داده است که در ادامه به تشریح تفاوت آن ها می پردازیم.

چهارشنبه, 16 خرداد,1397
مدیریت بحران در همایش بین المللی!

مدیریت بحران در همایش بین المللی!

چند روز پیش نسخه جدید سامانه «مدیریت سمینار و همایش رادسمینار» در یک همایش بین المللی و خیلی مهم در حال استفاده بود. روز اول همایش همه چیز به خوبی پیش می رفت، اما یک دفعه اتفاق عجیبی افتاد!

پنجشنبه, 03 خرداد,1397
هنگامی که هر صفحه نمایش عمومی صفحه نمایش شخصی شما است

هنگامی که هر صفحه نمایش عمومی صفحه نمایش شخصی شما است

در حال حاضر هر صفحه نمایش برای یک کاربر اختصاص دارد و یا اینکه تعدادی از کاربران در یک زمان می توانند یک خروجی را از صفحه نمایش ببینند مانند تلوزیون های خانگی.اما چه اتفاقی خواهد افتاد اگر هر صفحه نمایش قادر باشد خروجی های متفاوت در یک زمان داشته باشد؟ آیا امکانش هست؟

نویسنده: مظفری
پنجشنبه, 20 اردیبهشت,1397
عوارض نشستن های طولانی

عوارض نشستن های طولانی

 نشستن طولانی مدت باعث می‌شود دردهایی در قسمت کتف و شانه، گردن و پشت بدن ایجاد شود. این امر به خصوص اگر اصول درست نشستن رعایت نشود بیشتر خود را نشان می‌دهد. گاهی اوقات کارهایی انجام می‌دهیم که به نظر نمی‌رسد به بدن ضرر می‌رسانند اما در دراز مدت عوارض نامطلوبی را خواهند داشت. یکی از این موارد نشستن برای طولانی مدت است.

نویسنده: هادی محمدی
پنجشنبه, 13 اردیبهشت,1397
روزی که از یاد نخواهد رفت

روزی که از یاد نخواهد رفت

روز پنج شنبه یکی از مشتریان رادصا بخاطر زمان کمی که تا موعد برگزاری همایش داشت، تقاضا کرد که نرم افزار رادسمینار با تغییرات مورد نظر آنها خیلی سریع تحویل و نصب شود. با توجه به اینکه این درخواست از طرف یکی از مشتریان ویژه رادصا مطرح شده بود، هیچ کس دوست نداشت که کار نیمه تمام بماند. اما تقریبا غروب پنج شنبه بود و با وجود خستگی...

شنبه, 08 اردیبهشت,1397
توهم هوش، بحران عقل

توهم هوش، بحران عقل

اگر آدم حساسی هستید این متن را نخوانید!

 از زمانی که شرکت رادصا را بنیان گذاشتم و حتی قبل تر از آن در همکاری با شرکت های دیگر، جذب نیرو های جوان و با استعداد را مهمترین بخش برنامه های کاری خود دانسته ام. بزرگترین مشکلی که در این مسیر همیشه با آن دست به گریبان بوده ام این بوده که ...

یکشنبه, 19 فروردین,1397
عقل سالم در بدن هدف دار!

عقل سالم در بدن هدف دار!

وقتی استیون هاوکینگ ضرب المثل قدیمی را به چالش می کشاند!

با هدف – هدفی که شما را برای تلاش جهت رسیدن به آن متعهد سازد – زندگی ساده تر و کم استرس تر خواهد شد. شما مانند تیری که به سمت هدف پرتاب شده در رسیدن به آن متمرکز می شوید. ذهن شما قوی شده و فضای کمتری برای منفی بافی خواهد داشت.

پنجشنبه, 09 فروردین,1397
آیا شما ریسک سرمایه‌گذاری روی بیت‌کوین را می‌پذیرید؟

آیا شما ریسک سرمایه‌گذاری روی بیت‌کوین را می‌پذیرید؟

قیمت بیت‌کوین در وضعیت «الآن؟ ... یا الآن؟» است و خیلی از تحلیل‌های مربوط به حبابی بودن این قیمت هنوز اتفاق نیفتاده‌اند. اخیراً مقاله‌ای از بلومبرگ...
شنبه, 18 آذر,1396
مبارزه بزرگان اینترنت، به دلار رسید!

مبارزه بزرگان اینترنت، به دلار رسید!

در مسنجر فیسبوک دلار کارت به کارت کنید و از گوگل برای فروشگاه خود درگاه اینترنتی بگیرید.

پنجشنبه, 14 مرداد,1395
RSS
12

انتخابگر پوسته

دی ان ان